.

.

funwill 6 во 1 Тело Лице Масажа Алатки со 5 Масажа Глави за Дома СПА Салон Употреба

funwill 6 во 1 Тело Лице Масажа Алатки со 5 Масажа Глави за Дома СПА Салон Употреба

DEN 11999.76

Износ
Во продавницата.

Тоа може да се користи на било кој дел од вашето тело, без никакво влијание на вашето тело.Подобрување на еластичноста на кожата и подобрување на кожата.Користи 2 пати неделно, 15-20 минути секој пат, клиенти видов значајни промени во 2-4 недели.За оние кои сакаат убавина, прекрасен подарок.За било каква употреба или квалитетот на производот прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние може да ви обезбеди со 3-месечен надоместок и на 6 месеци гаранција и ние ќе ви одговори што е можно поскоро (во рок од 24 часа).Пакет Including1 X Главниот Machine All додатоци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите