.

.

USB Полначот со Ѕидниот Apple MFi Заверена 4ft Молња Кабел, Surge Protector Приклучок за Штекер Extender Полица 6 Штекер 4 USB Порти Станица за Полнење за iPhone, iPad, Дом, Училиште, Канцелари

USB Полначот со Ѕидниот Apple MFi Заверена 4ft Молња Кабел, Surge Protector Приклучок за Штекер Extender Полица

DEN 598.80

Износ
Во продавницата.

Пакет Содржина : USB приклучок и Штекерот Електричниот Штекер Extender, Прирачник за Корисникот.Спецификации : .Чувајте ги сите ваши USB уреди и електроника полни и напојува каде и да одите со Прекувремена работа е 10 Порт USB и Штекерот Полица, денес!.КОРИСНА е ИЗГРАДЕНА-ВО ТЕЛЕФОНОТ СТОИ : Нашата surge protector USB ѕидниот штекер е умно дизајниран со пригоден телефон стојат изграден во врвот на уредот на кој безбедно се држи вашиот паметен телефон хоризонтално и ви овозможува да користите слободни раце како што обвиненија.Нашите електричниот штекер extender е исто така неверојатно мал и компактен, седи десно горе од вашиот ѕид, така што нема да преземе никакви дополнителни простор или се постават низ земјата и да стане можно вкусовите опасности како некој ѕиден штекер пренапони заштитници.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите