.

.

GODOX LED Светло во Видео Mobilephone Осветлување за Камерата Rechargable Battery Selfie LED Камера Светлина 32 ПРЕДВОДЕНА за iPhone, iPad Sumsung Галакси Фотографија Телефони

GODOX LED Светло во Видео Mobilephone Осветлување за Камерата Rechargable Battery Selfie LED Камера Светлина

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

LEDM32 Мини Светлина е одлична за сите видови на мобилни телефони.Со мала тежина и удобен операција.Високо-квалитетни LED светилки,Изградена-во литиум батерија,и светлина до повеќе од 45 минути од батеријата.Меки, па дури и осветлување,се Прилагодува светлината и светлината,Со оптички контрола флеш оган функција.Со лесен и пренослив тело,се вклопуваат речиси сите мобилни телефони.Mobilephone Осветлување LEDM32. Технички Data LED Светлина : LEDM32 Built-во Литиум Батерија : 3.7 V 300m A Литиум Battery Power : Max.1.4 WColor Температура : 5200 K±300 KBrightness(ЛУКС) : >120(0.5 m)Боја Рендерирање Индекс : ≥95 TLCI : ≥94 Light Светлината Опсег : 10%~100% LED Монистра Количина : 32 Operation Температура : -10~50℃Димензија : 50mm*50mm*28mm Net Тежина : 30g.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите