.

.

Tstars 2-иот Роденден Подарок за 2 години Дете 3/4 Ракав Бејзбол Џерси Деца Кошула

Tstars 2-иот Роденден Подарок за 2 години Дете 3/4 Ракав Бејзбол Џерси Деца Кошула

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 60% памук и 40% полиестер.Собори сува.Еден удобен, мека деца Хедер е 93/7 чешлани ringspun памук/полиестер , Flatlock stitched ребрести јака и raglan armholes, Спротивно на двојно-игла stitched ракави, Лесно се движат три-четврт должина raglan ракави, Суровини serge shirttail полите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите