.

.

Замени за Далечинска Контрола Компатибилен за Samsung PN50AS510P3F PL42A450P1D LN46A500T1FXZA LN40A450C1H PN50A510P3FXZA LN37A450C1XSR PN42A450P1DXZA LN26A450C1DXZC ТВ

Замени за Далечинска Контрола Компатибилен за Samsung PN50AS510P3F PL42A450P1D LN46A500T1FXZA LN40A450C1H PN50A510P3FXZA

DEN 212.40

Износ
Во продавницата.

Висок квалитет, нови замена далечински управувач за Samsung ТВ.Проверете пред превозот, без мака да се Врати, 30 дена квалитет, гаранција, враќање безусловно.Пре-програмирани, Не програмирање е потребно.Пакет содржи : 1 далечински Само, батерии и упатство Не се вклучени.Стандард на превозот, речиси 6 - 16 дена да пристигне ( доколку не е добиено над 25 ве молам, ве молиме контактирајте со нас).Ова е со висок квалитет, нови замена на далечинскиот управувач.Тоа compatibles за Samsung PN50 AS510 P3 F PL42 A450 P1 D LN46 A500 T1 FXZA LN40 A450 C1 H PN50 A510 P3 FXZA LN37 A450 C1 XSR PN42 A450 P1 DXZA LN26 A450 C1 DXZC ТВ, стави вашите батерии во работа( Батерии и Упатство не се вклучени).Тоа се продаваат со гаранција за враќање на парите, без мака да се врати, 30 дена гаранција за квалитет.Било каков проблем, ве молиме љубезно ни е-мејл.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите