.

.

Playkidz Бебе Ferris Тркало - Раниот Развој Штракаат Играчки за Бебиња & Години - Развојни Послужавник, Висок Стол Вшмукување Чаша - МАТИЧНИ Учење Играчка, Возраст 6m+

Playkidz Бебе Ferris Тркало - Раниот Развој Штракаат Играчки за Бебиња & Години - Развојни Послужавник, Висок

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Шарени украси и дизајн го прави тоа лесна работа да го фати малку децата внимание и да се забавувате со неа.ПРОМОВИРА ФИНАТА МОТОРИКА : Развијат умешност и координација со ова бебе ferris тркала играчка со тресење, вртење, тркалање на површината, и играње со прстени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите