.

.

Животински Кожи со Цвеќиња домашни Миленичиња Превозници Расклопна Мека Страна Миленичиња Патување Превозникот за Мали Кучиња и Мачки,Авиокомпанијата Одобрени

Животински Кожи со Цвеќиња домашни Миленичиња Превозници Расклопна Мека Страна Миленичиња Патување Превозникот

DEN 2236.80

Износ
Во продавницата.

8 kg) Издржлив Материјал во Оксфорд Ткаенина и Дише Бамбус Јаглен Мрежа Материјал, мека, топла, дише и удобно Дизајн најистакнатите функција на нашиот производ е прилагодено.Пред купување ве молиме мерка на вашето домашно милениче прво.Ако поради некоја причина не сте 100% целосно задоволни со овој производ, ве молиме контактирајте со сервисот во првите 45 дена по праша.Забелешка 1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите