.

.

Henxlco 4 Пакет 50 метри Безбедносна Камера за Видео и Аудио Моќ Кабел Претходна Направени Сите-во-Едно BNC РКА Продолжување Кабел Надзор DVR CCTV Систем Кабелот Жица

Henxlco 4 Пакет 50 метри Безбедносна Камера за Видео и Аудио Моќ Кабел Претходна Направени Сите-во-Едно BNC

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

50 стапки на аудио видео и моќ кабел за видео надзор.Кабелот е направен од добар квалитет. 2.1 mm центар позитивна енергија тип на конекција.Пренос на видео сигнали и снабдување DC моќност за безбедност на камерата.За камерата со DC моќност само.Пакетот вклучува : 4x 50ft аудио видео моќ кабел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите