.

.

Топлина се Смалуваат Водоотпорен Цевки 3/8(10мм) Кол - 25Feet Dual-Ѕидот се Прицврстува-Наредени 3:1 Односот Полиолефин Морски Одделение Запечатување Заштитените Splice Зашти?

Топлина се Смалуваат Водоотпорен Цевки 3/8(10мм) Кол - 25Feet Dual-Ѕидот се Прицврстува-Наредени 3:1 Односот

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

✄ Боја : Јасно ✄ Големина : 3/8 инчи(10мм) / 25 Feet(8meters) ✄ Материјал : Полиолефин ✄ Топлина се намали соодносот : 3 : 1 Односот ✄ Функција : Водоотпорен, Заштита, Печат Забелешка : Гајтанот не се вклучени во пакет 【Добра Изолација Материјал】 Топлина се смалуваат цевки е shrinkable пластична цевка која се користи за да се insulate жици, обезбедување на отпорност на триење и заштита на животната средина за невоља и цврста жица проводници,врски, зглобовите и терминали во електрични работа. 【Брз и Лесен за Употреба】Тоа е 3 : 1 топлина се намали соодносот, и ќе се намали до 1/3 од оригиналот, само употреба на полесни греење доколку цевката е мал или фен за греење или топлина пиштол за голем една.【Добра Изолација Материјал】Топлина се смалуваат цевки е shrinkable пластична цевка која се користи за да се insulate жици, обезбедување на отпорност на триење и заштита на животната средина за невоља и цврста жица проводници,врски, зглобовите и терминали во електрични работа. 【Заштита на жици и кабли】 Топлина се смалуваат цевки штити кабли и жици од еколошки ефекти, кои инаку би можеле да ги оштетат нив, вклучувајќи течности како што се нафтата, вода и киселини, а исто така атмосферски фактори, како што се влажност и температура.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите