.

.

Eowpower 5Pcs Линеарно Движење Вратило 8мм X 100mm Круг Појачани Струг Бар Род

Eowpower 5Pcs Линеарно Движење Вратило 8мм X 100mm Круг Појачани Струг Бар Род

DEN 285.12

Износ
Во продавницата.

Големина : 8 X 100mm(0.31" X 4"),D*Л. Материјал : Челик.Цврстина : HRC60. Тежина : 195g.Пакет Содржина : 5 Pcs.Оваа линеарно движење вратило од 8мм X 100mm во должина е хром позлатен и случајот закорави.На високо-јаглероден челик окно е хром позлатен за отпорност на корозија,кои се Користат како автоматско ЦПУ струг бормашина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите