.

.

AVMATRIX Видео Фаќање Картичка HDMI да USB 3.0 4K HD60 Уред HDMI &SDI да USB3.1 Gen1(USB3.0) Фотографирање cam Линк 4k Картичка 1080p 60fps во Живо Стриминг (UC2018WW)

AVMATRIX Видео Фаќање Картичка HDMI да USB 3.0 4K HD60 Уред HDMI &SDI да USB3.1 Gen1(USB3.0) Фотографирање

DEN 4776.00

Износ
Во продавницата.

Лесно поврзете вашиот dslr фото, видео камера, или акција на cam за вашиот PC или Mac,возачот слободни.Да одат во живо на било која платформа во ниеден момент благодарение на ултра-ниска латентност технологија без моќ.Емитува во одлична квалитет до 1080 P60 или 4 K на 30 FPS.Пука и да се произведуваат во рамките на вашите омилени алатки; навремени Повратни информации.Рекорд на снимката директно до вашиот хард диск без временски ограничувања. **Plug-and-play,возачот слободни&моќ слободни **SDI/HDMI и USB 3.1 Gen1(3.0)надвор. **3,5 мм линија во аудио **Автоматско влезниот сигнал, откривање,до 1080 P60 HZ. **некомпресирани преку USB3.1 Gen1(USB3.0) **UVC видео фотографирање и YUY2 видео излез**UAC аудио излез од HDMI аудио или линија во. **compatibla со Windows,Linux.MACOS. **compatibla со ПРЕ,ЗУМ,Тимови&Грч, итн.Ова е професионална и лесна-за да го користите уредот за да направите SDI/HDMI сигнал над USB3.1 Gen1 за графика фотографирање, во живо стриминг, снимање на вашиот лаптоп, КОМПЈУТЕР.Поддржува видео резолуција до 1080p60 Hz.Тоа е компатибилен со различни системи, вклучувајќи Windows, Linux, OS X и др.и UVC и UAC согласност.Уредот е вистински plug and play, нема потреба возачот.UCseries е вашиот идеален избор за апликации како во живо, стриминг, и професионална AV workflows вклучувајќи podcasting, веб конференции, видео продукција и на екранот за фотографирање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите