.

.

Xinxin LIXIN Продавница 1pc Преносни Коса Clipper Складирање Торба ЕВА Преносни Коса Clipper за Чување Брада Тример Торба Стил Алатка Додаток (Боја : Црна)

Xinxin LIXIN Продавница 1pc Преносни Коса Clipper Складирање Торба ЕВА Преносни Коса Clipper за Чување Брада

DEN 1922.40

Износ
Во продавницата.

1. Главно се користи за складирање на електрична коса clipper, машина главата, ограничување чешел, полнач, итн. 2. Решетката ткаенина и патент за одредување на полначот, спречување на алатки од испаѓање кога се отвора чантата. 3. се тресат доказ, отпор, обезбедуваат добра заштита за производство на електрична коса clipper. 4. Направени на квалитетот E-V-материјал, постабилна и издржливи. 5. Голем капацитет, разумни изгледот, рационално користење на просторот, практичен за употреба.Функција : 1. Главно се користи за складирање на електрична коса clipper, машина главата, ограничување чешел, полнач, итн.2. Решетката ткаенина и патент за одредување на полначот, спречување на алатки од испаѓање кога се отвора чантата.3. се тресат доказ, отпор, обезбедуваат добра заштита за производство на електрична коса clipper.4. Направени на квалитетот E-V-материјал, постабилна и издржливи.5. Голем капацитет, разумни изгледот, рационално користење на просторот, практичен за употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Коса Clipper Складирање Bag Size : Прибл. 21.8 x 15.5 x 7cm / 8.6 x 6.1 x 2.8 in Package Листа : 1 x Складирање Торба.

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Clipper Storage Bag
Size:
Approx. 21.8 x 15.5 x 7cm / 8.6 x 6.1 x 2.8in
Package List:
1 x Storage Bag :

Им се допаѓа и на купувачите