.

.

Joywayus 1/4 NPT Машки Цевки Plug Надворешниот Хексадецимален Тема Штекер Plug Месинг Монтирање(Пакување од 5)

Joywayus 1/4 NPT Машки Цевки Plug Надворешниот Хексадецимален Тема Штекер Plug Месинг Монтирање(Пакување од

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Тема Големина : 1/4" NPT Машки.Изработени од месинг за сила.Машки Национален Цевка Коси (NPT) теми за употреба со женски навој за цевки.Тоа е златен тон надворешниот Хексадецимален Главата Цевка со Конекторот кој е за затворање и завршување на крајот на цевката.Одлично за блокирање исклучи доза цела вода пристаништа, пумпа за вода пристаништа, вода temp и масло испраќачот дупки, моторот блок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите