.

.

Автоматско Електрична Четка за заби Деца со У Облик на Авто Четка, Ултразвучно Белење Двојно Четка Главата Smart Тајмер IPX7 Водоотпорен за Дете 7-12 Години

Автоматско Електрична Четка за заби Деца со У Облик на Авто Четка, Ултразвучно Белење Двојно Четка Главата

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

2 Различни четка глави (директно четка+u-форма четка глава),директно четка се направени со dupont влакната, U-форма четка главата мека наежвам четка за заби која е направена од храна одделение силиконски, може да се чистат забите и јазикот во исто време.Dual четка глави се променливи за да биде удобен,уникатно дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби,го Прави четкање забава.Автоматско детска четка за заби има повеќе функции, вклучувајќи 30 секунди на времето, DC Полнење, Изградена во 450m Ah батерија.еднократно плаќање за 2 часа може да се користи за 25-30 дена. (2 пати на ден, 50 секунди по време). 2 работен режим, Нежни режим (20000 HZ вибрации), чистење на владата (32000 HZ вибрации). 450m Ah литиум батерија.Ако децата веќе знаат како да се четка правилно, тоа е ви предлагам да користите електрична четка за заби која е подобро чистење ефект.Прекрасна цртан филм форма може да се направи децата да падне во љубов со четкање.Напомена : По приемот на производот, ве молиме полнење на производ што е можно поскоро да ви помогнат да го продолжи својот животен век, Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да ви помогне.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите