.

.

PS5 Контролер Зафат Маска,PS5 Контролер Полнач

PS5 Контролер Зафат Маска,PS5 Контролер Полнач

DEN 2265.60

Износ
Во продавницата.

Специјално дизајнирани за PS5 Контролер.Пакетот вклучува PS5 контролер силиконска маска и PS5 Палецот Костец.Различна боја додава забава на вашиот PS5 контролер.Брзо Полнење - На станица за полнење е многу лесен за употреба и може да наплаќаат вашата PS5 контролори брзо.Тоа исто така ви дава место за чување на вашиот PS5 контролори.Леснотија на користење - Тоа е многу практични и корисни.Можете да прочитате на статусот на полнење од вашиот PS5 контролори.Кога контролорот се полни, светло на индикаторот за полнење на контролорот се пали во дишењето на владата; Кога контролорот е целосно наполнета, индикаторот светлото ќе изгасне.Се чувствувам многу удобно - Со PS5 контролер гума, кожа, вие ќе се чувствувате одлично во вашите раце.Тоа дава голема контрола и заштита.Вашиот PS5 контролорот нема да слајд наоколу во рака веќе.Да зачувате Простор - Тоа е елегантен и компактен.Својата големина го прави лесен за сместување.Тоа не презема многу простор.Тоа изгледа многу чисти.Тоа е безбедно да ја напушти контролори на станица за полнење без страв од преполнувањето.PS5 Контролер Зафат Маска, Црна PS5 Контролер на Кожата, PS5 Контролер Силикони Црна Случај со Палецот Костец PS5 Контролер Полнач, PS5 Станица за Полнење за Двојна Смисла Контролер, Playstation 5 Додатоци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите