.

.

Ален Engineering Corporation 032867-4 Модел TBF6X14G-4 Trowel Ножеви, Заврши 6 x 14 Златна Серија, 14 Должина, 6 Висина, 6 Width (Пакување од 4)

Ален Engineering Corporation 032867-4 Модел TBF6X14G-4 Trowel Ножеви, Заврши 6 x 14 Златна Серија, 14 Должина,

DEN 1637.04

Износ
Во продавницата.

Trowel Ножеви.Заврши. 6" x 14" Златна Серија - сет од 4. 0. 0. Новата вредност-премија лидер во прошетка зад trowels е нашиот ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ Серија пешаци.Не дозволувајте вредност цените будала, овие се карактеристика богати пешаци подготвени за изведба и сигурен сервис.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите