.

.

6 Компјутери Миленичиња Чешлање Hammock Темперамент, Миленичиња Чешлање Hammock Помошник, Мултифункционален Сушење Крпа Куче и Мачка Hammock Воздржаност Торба за Капење за П

6 Компјутери Миленичиња Чешлање Hammock Темперамент, Миленичиња Чешлање Hammock Помошник, Мултифункционален

DEN 352.56

Износ
Во продавницата.

9" Вчитај : 35-60 фунти Тип : Пет Hammock Асистент Функција : Миленичиња чешлање Погоден за : мали и средни кучиња и мачки.Широк страна се користи за главата и тесен страна се користи за опашка. 【Погоден За Повеќето Мачки И Мали Кучиња】 : Погоден за мачки, мали кучиња, средни кучиња под 50 килограми, како што се : Poodle, Bichon Frise, Chihuahua, Fawn, Боксер, Вавилон, Pomeranian, Pekingese, Maltese Кучиња, Јоркшир Terriers, итн.Ќе наштети на вашето домашно милениче.9", должината помеѓу предните и задните нозе : 20 CM / 7. 【Тоа како Да Користите Пет Hammock】 : Само вметнување на домашно милениче нога во дупка и засилен grommet лесно можат да бидат обесени, без продолжување на истиот. 【Професионални Миленичиња Чешлање Комплет】 : трајни миленичиња чешлање hammock x 1, ноктите clippers x 1 (безбедност стоп дизајн), нокти датотека x 1, пет чешел x 1 (круг главата нерѓосувачки челик заби), високо-квалитетни S hook x 2, нека Можете да го намали вашето домашно милениче ноктите повеќе погодно.Таа е идеална алатка за да се направи вашето домашно милениче се чувствуваат удобно и опуштено.Вклучува : Мачка и куче миленичиња hammock x 1 Помине clippers x 1 Нокти датотека x 1 Милениче чешел x 1 Метал S hook x 2 ве Молиме не пропуштајте нашите миленичиња чешлање hammock.Куче, мачка hammock помошник воздржаност појас погодно миленичиња чешлање бања нокти алатка Карактеристики : Мека фланелен боксери материјал, удобно и дише Научно дизајниран, нема да наштети на вашето куче или мачка Две S-облик засилен куки за лесна суспензија и товарот Перат, еднократно, без деформација Погоден за капење, средување на ноктите, чистење заби и ушите, Боја : кафена Големина : 62*43 CM / 24.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите