.

.

Amram Tagger Стандард за Означување Пиштол за Облека, Малопродажната Цена Attacher, Вклучува 1 Игла

Amram Tagger Стандард за Означување Пиштол за Облека, Малопродажната Цена Attacher, Вклучува 1 Игла

DEN 275.76

Износ
Во продавницата.

На Amram Tagger тагирање пиштол е изградена од висок квалитет на потрошни материјали и е наменета за професионални корисниците или потрошувачите; кога се користи правилно пиштол ќе се одржи добро и се врши како нов, и над 100,000 пати.Користење со волна, памук, лен тексас полиестер и синтетички ткаенини; не се за употреба со свила парична казна или деликатни ткаенини.Лесно да се соберат и лесно да се следат инструкциите, за да помогне да можете тагирање брзо и без напор; за употреба со волна, памук, лен тексас полиестер и синтетички ткаенини; не се за употреба со свила парична казна или деликатни ткаенини.Лесен и едноставен за употреба и оптоварување; нашите лесна-за-разбере инструкции и наставни видео објаснува во детали како да ги користат и да се вчита на ознаката и ќе имате тагирање брзо и без напор; соодветна ознака сместување е на пораби во етикетата или жица.Ние нудиме комплетна линија на записи и прилози на ; природни прилог големини се движат од ½ -во преку 5-во; 1-во и 3-во големини се достапни во бои; ознаки се достапни во различни бои во празно и preprinted ознаки; Amram е водечки избор на стручни лица за над 50 години.На Amram Tagger тагирање пиштол е изградена од висок квалитет на потрошни материјали и е наменета за професионални корисниците или потрошувачите; кога се користи правилно пиштол ќе се одржи добро и се врши како нов, и над 100,000 пати.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите