.

.

Antunes 7000699 Пан Комплет, Полна Големина

Antunes 7000699 Пан Комплет, Полна Големина

DEN 3055.20

Износ
Во продавницата.

Вистински ОЕМ замена дел.Antunes е една од водечките сопствени решенија на услуги на countertop готвење опрема, како toasters и јајце станици и вода филтрација системи.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Antunes 7000699 Пан Комплет, Полна Големина.Ова е вистински ОЕМ замена на дел од Antunes Antunes е една од водечките сопствени решенија на услуги на countertop готвење опрема, како toasters и јајце станици и вода филтрација системи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите