.

.

Siemens SIEB250HH SIE B250HH 2P 50A CKT BKR, Црна

Siemens SIEB250HH SIE B250HH 2P 50A CKT BKR, Црна

DEN 2783.76

Износ
Во продавницата.

УЛ Наведени.Панел одбор монтажа.двоен скок.Тип HBL.Nokia Siemens BL Коло Прекинато е panelboard монтирани, не заменлив патување моделирани случај коло прекинато достапен во 10-125 A, 1-во, 2-и 3-пол.Достапни во 10 KAIC, 22 KAIC и 65 KAIC прекинувањето рејтингот.Исто така, достапни се лачно-грешка, земјата-вина и префрлување неутрален breakers.Siemens силно се препорачува против употребата на "користи" breakers.Инсталација на користени breakers во Siemens панел уништува гаранцијата на панелот.Siemens не продаваат користи breakers и не се одобрени од било кој 3 партија продавачот да го стори тоа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите