.

.

Autoly 350 Парчиња/Кутија Нерѓосувачки Челик Ален Главата Штекер Копачка Завртка Асортиман Комплет M3 M4 M5 M6 Внатрешни Хексадецимален Вози Првенство Точка Прилагодете З

Autoly 350 Парчиња/Кутија Нерѓосувачки Челик Ален Главата Штекер Копачка Завртка Асортиман Комплет M3 M4 M5

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

5 Дијаметар од Големината на Хексадецимален Копачка Завртка, М3 / M4 / М5 / M6 / М8. Точка Стил : Cupped Точка; Диск систем : Внатрешни Хексадецимален; Боја : Сребро.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, rustproof, отпорен на корозија, висока издржливост. 10 Хексадецимален Копачка Завртка Големина : M3*3мм / M3*4mm / M3*10мм / М4*4mm / М4*6mm / М5*5mm / М5*8мм / M6*6mm / M6*10мм / М8*8мм.Пакување се Вклучени : 350 PCS/Кутија Ален Главата Штекер Хексадецимален Копачка Завртка Асортиман Комплет.Кутија Големина : 157 x 67 x 22mm / 6.18" x 2.64" x 0.87" (L*W*H).Спецификација на производот : Боја : Сребро Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Точка Стил : Cupped Точка Диск систем : Внатрешни Хексадецимален Хексадецимален Завртки Сет Кол : M3 / M4 / М5 / M6 / М8 Кутија Големина : 157 x 67 x 22mm / 6.18" x 2.64" x 0.87" (L*W*H) Пакет Содржина : M3*3 50pcs М3*4 -50pcs М3*1050pcs M4*4 40pcs M4*6 40pcs М5*5 -30pcs М5*8- 30pcs M6*6- 20pcs M6*10 -20pcs М8*8 -20pcs Вкупно 350 PCS.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите