.

.

Exacompta Архива Кутија - Црвена

Exacompta Архива Кутија - Црвена

DEN 1709.04

Износ
Во продавницата.

Може да се одржи A4 документи.Етикета на вертикална и хоризонтална страни.Бела од надвор и браун внатре.Прст дупка на страна за лесно отстранување од shelving.Размавта која опфаќа документи за заштита.Опис на производот Exacompta Картон Постигне Складирање Кутија е погоден за држење до A4 документи.Печатени етикета област на вертикална и хоризонтална страни за лесна идентификација кога архивирање на документи.Кутии се обична кафеава боја на внатрешноста.Документите се чуваат во внатрешноста од навивам во размавта.Сет Содржи : 1 x Картонска кутија за складирање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите