.

.

Bocce е Пекарница Куче Третира

Bocce е Пекарница Куче Третира

DEN 156.00

Износ
Во продавницата.

Пакет Димензии : 8.0 H 6.25 x L x 3.5 W (инчи). 100% Вистински Состојки.Пакет Тежина : 6.0 унци.Земја на Потекло : сад.Однесувајте се кон вашиот pup за Одмор Празник!Bocce е завиткан сите класичен вкусови на сезоната во Мека Гарантира Анализа : Протеини : 12% Масти : 12% Влакна : 3% Влага : 13% Калории : 14 cal/лекување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите