.

.

X-DREE Цинк Позлатен Триаголник Лост Latch Тип Прилагодливи за да се Префрлате Стеги GH-4003 8pcs(Tipo де cierre де palanca де triángulo plateado де цинк Abrazaderas де palanca ajustables GH-4003 8pcs

X-DREE Цинк Позлатен Триаголник Лост Latch Тип Прилагодливи за да се Префрлате Стеги GH-4003 8pcs(Tipo де cierre

DEN 1789.44

Износ
Во продавницата.

Тежина : 1937g; Одржување Капацитет : /; Модел Бр. : GH-4003. Дизајн : Latch Врата Копчето; Име На Производ : За Да Се Префрлате Менгеме; Материјал : Пластични,Цинк Позлатен,Железо.Пакет Содржина : 8pcs x Toggle Менгеме; Боја : Сребро на Ѕвонење,Црвена; Конец Должина : 44mm/1.7".Планината Дупка Кол. : 6mm/0.24",5mm/0.2"; Плоча Големина : 45 x 30 x 4mm/1.8" x 1.2" x 0.16"(L*W*T); Вкупната Големина : (се Комбинираат)190 x 45 x 22mm/7.5" x 1.8" x 0.9"(L*W*H)(Diám.Дел orificio де montaje : 6 mm / 0,24' ', 5 mm / 0,2' '; Tamaño де ла placa : 45 x 30 x 4 mm / 1,8' 'x 1,2' 'x 0,16' '(L * W * T); Tamaño вкупно : ( се Комбинираат) 190 x 45 x 22 mm / 7.5 "x 1.8" x 0.9 " (L * W * H).Се справи со Должина : 102mm/4"; Триаголник Лост Големина : 95 x 45 x 7mm/3.7" x 1.8" x 0.28"(L*W*T)(Longitud : 102 mm / 4' '; Tamaño де ла palanca del triángulo : 95 x 45 x 7 mm / 3.7' 'x 1.8' 'x 0.28' '(L * W * T).Цинк Позлатен Триаголник Лост Latch Тип Прилагодливи за да се Префрлате Стеги GH-4003 8pcs Used за машина за работа, заварување, мувла, електронска опрема собрание, итн поле.Пластичен капак рачка за лесен, безбеден и удобен операција.Опис на Spanish Tipo де cierre де palanca де triángulo plateado де цинк Abrazaderas де palanca ajustables GH-4003 8pcs Peso : 1937g; Capacidad де retención : /; Modelo Бр . : GH-4003 Diseño : Botón de la puerta del pestillo; Nombre del producto : за да се Префрлате Менгеме; Материјал : Plástico, Zincado, Hierro Contenido del paquete : 8 piezas x abrazadera де palanca; Боја : Tono plateado, rojo; Longitud rosca de : 44 mm / 1.7' 'Diám.Дел orificio де montaje : 6 mm / 0,24' ', 5 mm / 0,2' '; Tamaño де ла placa : 45 x 30 x 4 mm / 1,8' 'x 1,2' 'x 0,16' '(L * W * T); Tamaño вкупно : ( се Комбинираат) 190 x 45 x 22 mm / 7.5 "x 1.8" x 0.9 "(L * W * H) Longitud : 102 mm / 4' '; Tamaño де ла palanca del triángulo : 95 x 45 x 7 mm / 3.7' 'x 1.8' 'x 0.28' '(L * W * T).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите