.

.

Puma Men ' s Запалам Netfit Крст-Тренер-Чевли

Puma Men ' s Запалам Netfit Крст-Тренер-Чевли

DEN 2040.24

Износ
Во продавницата.

Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Се запали.Run-Воз Перформанси Патики.Воведување на нови ЗАПАЛАМ NETFIT.На горниот дел е опремен со ПУМА е NETFIT технологија, која нуди, како на индивидуализира се вклопуваат и индивидуализирана алкохол систем.Секој чевли доаѓа со две различни бои laces за понатамошно прилагодување.База слој на ПУМА е evo KNIT технологија обезбедува форма-фитинг удобност и свеж изглед.Целосната должина ЗАПАЛАМ пена midsole обезбедува енергија се врати на секој чекор, обезбедување непречено и удобно возење.ПУМА е глобалната спортски бренд кој успешно осигурувачи влијанија од спорт, начин на живот и модата.ПУМА е единствен индустрија перспектива испорачува неочекувани во спортот-начин на живот обувки, облека и додатоци, преку техничките иновации и револуционерниот дизајн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите