.

.

Одговара за Asus ATS-RTX3070-08G-ИГРИ Игри Графичка Картичка Компјутерска Графика Картички (Големина : ATS-RTX3070-08G-ИГРИ)

Одговара за Asus ATS-RTX3070-08G-ИГРИ Игри Графичка Картичка Компјутерска Графика Картички (Големина : ATS-RTX3070-08G-ИГРИ)

DEN 1756.80

Износ
Во продавницата.

【Компјутерска Графика Картичка】Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за помалку турбуленции. 【Струење Контрола】Не пот тоа, Струење Контрола водичи воздух за да точно каде тоа треба да биде за максимално ладење. 【Лесен за Употреба】Лесен за употреба и со добри перформанси, со мали димензии, лесен за носење и чување. 【Ниско ниво на Бучава Работи】На графичка картичка има ниско ниво на бучава и тивка работа, обезбедување на подобра средина за игри и мултимедија. 【Компјутерска Графика Картичка】компјутерска графичка картичка има помала работна температура и повисока ефикасност, кои можат ефикасно да ги задоволат вашите потреби.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите