.

.

F Fityle 2 Поставува Latch Кука Килим Одлуки За Полнење Прекрасна Мачка Мечка Тепих Везови Божиќ Подарок

F Fityle 2 Поставува Latch Кука Килим Одлуки За Полнење Прекрасна Мачка Мечка Тепих Везови Божиќ Подарок

DEN 959.76

Износ
Во продавницата.

* Овој комплет ќе ви даде килим дека Везови Убави Слики,го Направите вашиот сопствен DIY Килим/ тепих. * Пакет вклучува мулти Везови теми, Боја Картичка, мрежа везени крпа, Капчиња куки, шарени цртање Додатоци. * Погоден за Домашни текстил, DIY рачно изработени занаетчиски. * Го заврши објектот може да се користи на Почетниот екран, дома декорација, или DIY тепих. * Тоа е лесна за употреба за деца, деца, возрасни или се почетници.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Овој комплет ќе ви даде килим дека Везови Убави Слики,го Направите вашиот сопствен DIY Килим/ тепих. - Погоден за Домашна текстил, DIY рачно изработени занаетчиски. - Го заврши објектот може да се користи на Почетниот екран, дома декорација, или DIY тепих. - Тоа е лесна за употреба за деца, деца, возрасни или почетници - Пакетот вклучува мулти Везови теми, Боја Картичка, мрежа везени крпа, Капчиња куки, шарени цртање Додатоци.Спецификација : - Материјал : Акрил, Крпа - Заврши објектот големина : Прибл. 50 x 50cm/19.6 x 19.6 инчен - Облик : Тркалезна - Модели : Црна Мачка и Мечка Doll Package Вклучува : 2 Поставува Тепих Latch Hooking Колекции.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите