.

.

PetSafe Среќен Возење Quilted Куче столче Опфаќа – Водоотпорен & Издржливи – Машина Перат – Одговара на Повеќето Автомобили, Камиони & спортски автомобили – Backseat Заштита

PetSafe Среќен Возење Quilted Куче столче Опфаќа – Водоотпорен & Издржливи – Машина Перат – Одговара на Повеќето

DEN 2638.80

Износ
Во продавницата.

ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ СЕДИШТА ЧИСТИ : Ова hammock седиште покрие го штити вашиот автомобил места од влажни, матен шепи и куче коса, дури и по вас и вашето домашно милениче messiest авантури.Се НАМАЛУВА ВОЗАЧОТ ОДВРАЌАЊЕ : На hammock-стил quilted седиште покрие помага да го заштитите вашиот најдобар пријател од поканува себе си во предните седишта, додека сте возење така можете да го одржите вашиот фокус на патот напред.СИГУРНО ОДГОВАРА : Лесно се задржи се покријат во место со четири прилагодливи кожа на главата остатокот ремени, седиште подлога и nonslip поддршка.МАШИНА ПЕРАТ : Едноставно ја фрли вашиот quilted седиште маска во вашата машина за перење кога е подготвен да се исчистат и следат инструкции за перење.ГОЛЕМИНАТА : Корица вклопува повеќето автомобили, камиони и спортски автомобили; мерки 57 инчи долго и 56 инчи широка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите