.

.

Eppendorf 4921000117 Референца 2 Pipette, Фиксна, 200 µL, Жолта

Eppendorf 4921000117 Референца 2 Pipette, Фиксна, 200 µL, Жолта

DEN 8526.24

Износ
Во продавницата.

Боја кодирани и јачина етикетирани за брза идентификација на јачината на звукот големина/ совет големина.Круг горниот дел го прави возможно да работат во секоја позиција. 4-цифрен екран за точниот волумен опција (јасно видлив од секој агол).Брз и сигурен јачина на звук прилагодување, вклучуваат јачина на звук на заклучување.Целосно autoclavable.Подвижни делови и надворешните рабови направени од нерѓосувачки челик им овозможат на pipette со извонредна цврстината на потенцијалното влијание на веб-сајтови и за внатрешните компоненти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите