.

.

Банкари Кутија 00018 Складирање Датотека, Снимање Форми, 8-3/4-Инчен X23-3/4-Инчен X7-Инчен, 12/Ct, Ние/Се

Банкари Кутија 00018 Складирање Датотека, Снимање Форми, 8-3/4-Инчен X23-3/4-Инчен X7-Инчен, 12/Ct, Ние/Се

DEN 1559.76

Износ
Во продавницата.

Се продаваат како 12/Картон.Држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.Бела/Сина брановидни складирање кутија со стандардни собранието е здрав и лесен.Редење Сила : 375 lbs.Пакет Големина : 12 Пакет.Форма, Големина, има 23.75"W x 8.75"H датотеки.Низа и копчето обезбеди затворање држи предмети безбеден, дури и ако полето е поништена.Банкари Кутија за складирање кутии понудат трајни и достапни организација за вашите датотеки и повеќе.Димензии : 7"H x 8.75"W x 23.25"D. Не се справи.String & Копчето обезбеди затворање држи проверки и форми во место, дури и ако полето е поништена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите