.

.

Р&Б Жица 676NB Тројно Лесен Пристап Забавува со Нога го Педалот - Не Торба

Р&Б Жица 676NB Тројно Лесен Пристап Забавува со Нога го Педалот - Не Торба

DEN 516.00

Износ
Во продавницата.

Оваа 2-Оддел за Сортирање Забавува Количка е дизајниран за транспорт на чисти или нечисти алишта.Оваа 2-Оддел за Сортирање Забавува Количка е дизајниран за транспорт на чисти или нечисти алишта.Има трајни челична рамка.Овој оглас е за секој.Оваа содржина бара посебни превозот, дополнителни трошоци можат да се применат.Апликација за Собирање Попречи или Материјал Ракување Капацитет (3) 30 gal Боја Хром Длабочина 55-1/2 Заврши Хром Должина 55-1/2 Материјал Челик Број на Тркала 4 вкупна Висина 37-1/2 Тип на Кошница Камион Големина на Тркало 4 Ширина 17-3/4 Производ Тежина 66.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите