.

.

GEARWRENCH 1/2 Вози Flex Справи/се Прекинувач Бар, 15 - 81307

GEARWRENCH 1/2 Вози Flex Справи/се Прекинувач Бар, 15 - 81307

DEN 1014.48

Износ
Во продавницата.

Никел хром финиш за долго отпорни на корозија живот.Пакетот должина е 42.418 сантиметри.Пакетот висина е 6.604 сантиметри.Пакетот ширина е 7.874 сантиметри.Дополнителна потпора се користи за да се скрши бесплатно тешки ореви и завртки во тешко да се добие на места.Никел хром финиш за долго отпорни на корозија живот.Објектот Пакет Димензија : 24.0" L x 1.1" W x 1.1" H. Точка Пакет Тежина : 1.880004 lb.Од Производителот Опрема клуч 1/2-Инчен диск полн полски flex се справи со 15-Инчен.Дополнителна потпора се користи за да се скрши бесплатно тешки ореви и завртки на хард-да-се-во локации со 180 степен вози крајот.Целосна никел-хром полиран финиш за високо отпорни на корозија долг живот и прецизност се вклопуваат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите