.

.

Перат табела мат Ткаени Табела Тркач Со Дополнителните За Кујна Јадење Дневна Соба Табела Лен Оркестарот Топлина-отпорни, анти-лизга не се лизга табела мат (Боја : Б

Перат табела мат Ткаени Табела Тркач Со Дополнителните За Кујна Јадење Дневна Соба Табела Лен Оркестарот Топлина-отпорни,

DEN 559.20

Износ
Во продавницата.

Лесно да се грижи и чиста : Лесно да се грижи : мие маса душеци, не исчезнува, без дамки, не mildew, чиста, сува многу брзо.ТАБЕЛА ТРКАЧ ќе ВИ се ДОПАДНАТ : Место по должина на конзола маси, јадење маси или entryway табели за да веднаш ажурирање до секоја соба.Гроздобер и Елегантен - Совршена декорација за да го поставите пријатен амбиент во вашиот дом.ШИРОКО се КОРИСТИ : убава амбиент за оние омилен tabletop богатства, и украсена куќа, хотел, ресторан, свадба, страни, големиот имот и градини.Материјал - Полиестер, перат и еднократно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите