.

.

4 Слој Мулти Фиока за Складирање Кабинет Дома Гаража Oraganizer Rack Единица за Складирање кантите Плакарот организаторите и складирање Организација и складирање Чување

4 Слој Мулти Фиока за Складирање Кабинет Дома Гаража Oraganizer Rack Единица за Складирање кантите Плакарот

DEN 1269.84

Износ
Во продавницата.

- Мулти-дек фиока дизајн, доволно простор, десктоп предмети да бидат ставени во категории, погодно за сортирање и складирање, на прв поглед.Овој објект е направен од премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба Плакарот организаторите и складирање Организација и складирање Чување полиците Канцелариски материјали Пластични кутии за складирање Плакарот организаторот. - Да се создаде максимална чување во мали простори.Мулти Фиока за Складирање Кабинет Дома Гаража Oraganizer Единица Рек Функција - Боја : Бела, Проѕирна црна.Пакет се Вклучени 1 x Складирање Кабинет.Чување на кутии со фиоки Пластични кутии за складирање со капаци кутија за Чевли Декоративни кутии за складирање Дрвена гајба Плакарот организација. - Половина транспарентен црн дизајн за лесно recongize и блокирање надвор сонце. - Едноставни модни форма направи тоа погоден за канцеларија и студија соба е декорација. - Лесен и пренослив кутија е погоден за ставање на заводот, студија соба, дневна соба, итн. - Материјал : ПП. - Им помогне одржите вашиот работи уредни и уреден, брзо и ефикасно да се најде она што ви треба.1 x Складирање Кабинет Плакарот организатор Чување на кутии со капаци садовите за Складирање Чување кошница Пластични фиоки за складирање Чување кутија Пластична фиоки за Складирање бин Контејнери за организирање на Чување на кутии.Чување на кутии со капаци садовите за Складирање Чување кошница Пластични фиоки за складирање Чување кутија Пластична фиоки за Складирање бин Контејнери за организирање на Пластични садови со капаци. - Да се создаде максимална чување во мали простори Пластични садови со капаци Чување на кутии со фиоки Пластични кутии за складирање со капаци кутија за Чевли Декоративни кутии за складирање Дрвена гајба Плакарот организација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите