.

.

MUSSTELA 10 Јарди/многу Дополнителните Чипка Tassels Трим Чипка DIY Декорација Фустан Фаза Перформанси Чипка Лента Додатоци -Tassel Дополнителните за Шиење

MUSSTELA 10 Јарди/многу Дополнителните Чипка Tassels Трим Чипка DIY Декорација Фустан Фаза Перформанси Чипка

DEN 818.40

Износ
Во продавницата.

Овие дополнителните tassel алатници можат да бидат широко се применува на облека ивица кроење, дома декорација, тапациран мебел, DIY проекти, гарланд и други страни материјали; сосема погодна за перница чипка, кревет листови, завеси. 10 Yards 10cm Долго Дополнителните Чипка Tassel Полиестер Чипка Скриј Лента латинска танц здолниште завеса на работ за sewing Material : Полиестер средување на tassel lace Width : околу 10 см Должина на : 10yards Боја : multicolor да choose Note1 : Можете да изберете различна боја сакате .Богати бои : Богати бои и доволно должина за да се применуваат во различни занаетчиски работи.Note2 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Материјал : Сите tassels се направени од високо квалитетен материјал, откако долго се искористи времето, мека на допир, не е лесно да се скрши или да избледи и лесно да се чисти, што може да ја намали вашата дневна перење товар, со висока јачина и добра еластичност, на tassel не е лесно да се падне, едноставно реси чипка е елегантен и класичен, идеален материјали за разни шиење цел, едноставно за вие да го носите и се чува во секојдневниот живот.За било која причина, сте незадоволни со овој производ, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите