.

.

TrippNT 52950 Полиетилен и Зелена Работ Акрилик Елемент Здравствена заштита Количка Phlebotomy Модул, 20 W x 24 H x 6 D

TrippNT 52950 Полиетилен и Зелена Работ Акрилик Елемент Здравствена заштита Количка Phlebotomy Модул, 20 W

DEN 11065.92

Износ
Во продавницата.

Се вклопува елемент Коли 02, 03, 04, 05 и 06. Сигурно месеци да биде на страната на елемент количка.Станува стандард со 5.4 четвртиот sharps сад, отпад од сад, и пена вметнете за крв цевки.Green edge акрилик за дополнителна сила, убавина, функција, и видливоста. 20 x 24 x 6 инчи (ширина висина и длабочина).Tripp NT 52950 Полиетилен и Зелена Работ Акрилик Елемент Здравствена заштита Количка Phlebotomy Модул, 20" W x 24" H x 6" D.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите