.

.

Fastener & Клип Нов Автомобил, Камион Додатоци Вратоврска Надолу Водител на Камионот Корито Страна Ѕид Подлога за GMC Камиони Товар Chevy Silverado Товар Сидро Вратоврска Надол

Fastener & Клип Нов Автомобил, Камион Додатоци Вратоврска Надолу Водител на Камионот Корито Страна Ѕид Подлога

DEN 420.00

Износ
Во продавницата.

Боја Име : 2 парчиња.Ве молиме проверете ја големината пред купување.Апликација.За Chevy Silverado 2007-2018. За GMC Сиера 2007-2018. Опис : ве Молиме проверете ја големината пред купување на Апликацијата За Chevy Silverado 2007-2018 За GMC Сиера 2007-2018 За Chevy Колорадо 2015-2018 За GMC Кањонот 2015-2018 Спецификација на Производот : Висок квалитет фрлија алуминиум со црна прав грб заврши материјал Може да го подобри товар способност на вашето возило во вашиот удел џебови, и фиксно на резервни позиција, исто Така, може да се обезбеди правилно скапоцен товар во задниот дел на вашиот камион со овој пар вратоврска надолу подлога Белешки 1. НЕ СЕ ПОТРЕБНИ НИКАКВИ ДУПЧЕЊЕ МОДИФИКАЦИЈА 2. Не за камион topside кревет, но за камион во внатрешноста кревет 3. Не користите брутална сила или wrest на гром премногу додека инсталирањето со производот Објект специфики : Предмет тип : Fastener & Clip External тестирање и сертификација : ce Item висина : 0inch Item ширина : 0inch Model име : YT001 Item тежина : 0.2 kg Item должина : 0inch Material : Висок квалитет фрлија алуминиум со црна прав грб заврши материјал.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите