.

.

Човековите+Вид Рака-Лактот-Нозе Крим - Лубеницата Унисекс 1.7 оз - Пакување од 2

Човековите+Вид Рака-Лактот-Нозе Крим - Лубеницата Унисекс 1.7 оз - Пакување од 2

DEN 536.40

Износ
Во продавницата.

Интензивно се напојуваат.Поглезите вашите работливост раце со овој луксузен Рака Крем Лубеница за свилен-мазна, хидрирани и заштитени раце.обезбедување на непосредна и континуирана хидратација што трае.Крајната кожата и мекост.Човековите+Вид; Рака-Лактот-Нозе Крим - Лубеница - Пакување од 2; Крем.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите