.

.

3600mAh Замена на Батеријата за HP iPAQ 900, iPAQ 910, iPAQ 910c, iPAQ 912, iPAQ 912c, P/N 452294-001, 452584-001, 459660-001, FA923AA, HSTNH-I14C-К

3600mAh Замена на Батеријата за HP iPAQ 900, iPAQ 910, iPAQ 910c, iPAQ 912, iPAQ 912c, P/N 452294-001, 452584-001,

DEN 1958.40

Износ
Во продавницата.

Тип : Li-ion /Капацитет : 3600m Ah /Volts : 3.7 V. Побрза испорака, Димензија : 74.95 x 52.23 x 9.17 mm.Тестирани со строга контрола на квалитетот стандард, Заверена од CE, FCC, Ro HS.Одделение А клетки се обезбеди брзо цени и ниска потрошувачка на енергија; Изградена-во коло заштита гарантира и безбедноста и стабилноста. 2-Годишно warrany, 7*24 ЧАСА услуги на клиентите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите