.

.

Батеријата Полнење Батерија 1.2 V Батерија AAAA 600Mah На6 Lr61 Ni-Мз Nimh Батерии. 1.2 V 4 Парчиња

Батеријата Полнење Батерија 1.2 V Батерија AAAA 600Mah На6 Lr61 Ni-Мз Nimh Батерии. 1.2 V 4 Парчиња

DEN 1080.00

Износ
Во продавницата.

Безбеден и еколошки, екстремни долго полни кругови, одлична за долгорочна дневна употреба.Ние бидете сигурни дека ја имате најновата, најголема врвни батеријата, во секое време. 100% Сосема нов!Ниска повторно се случуваат операција cist, кратки-коло и во текот тековната заштита.Висока енергетска густина, и имате екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди.PTC внатрешни безбедносен прекинувач автоматски ја прекинува кога има краток спој и внатрешниот притисок на сигурносен вентил може ефикасно да се спречи експлозија.Обезбедува континуиран одличен извор на енергија решенија за вашите уреди.Безбеден и еколошки, екстремни долго полни кругови, одлична за долгорочна дневна употреба.алкална батерија е дизајниран за употреба во домаќинство предмети, како remotes, играчки, и повеќе ние се гарантира овие батерии против дефекти во материјалот и изработката.Се долготрајни, сигурен енергија за уредите вашиот бизнис го користи најмногу. Не надополнување на клетките или фрлете ги исклучи нив во огнот.Широко се користи на факелот, стр ower банка, микрофон, радио, gamepad, ласерски покажувач, фенерче, headlamp, камери, играчка и други електронски уреди за кои треба клетки. Ве молиме имајте батерија вон дофат на вашите деца, во случај тие да се проголта.Ниска повторно се случуваат операција cist, кратки-коло и во текот тековната заштита. Ве молиме овозможи мало боја отстапување помеѓу хартија картички и фотографии е прикажано.Поради влијанието на температурата и животната средина, капацитетот на батеријата ќе се промени, ќе има 100-200m Ah капацитет разлика.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите