.

.

SwellPRO SplashDrone 4 Мулти-Функционални Водоотпорен Летало Пакет со GC1-S 1-Оската Gimbal 4K Камера, Дополнителна Батерија, PL1-S Товар Ослободување

SwellPRO SplashDrone 4 Мулти-Функционални Водоотпорен Летало Пакет со GC1-S 1-Оската Gimbal 4K Камера, Дополнителна

DEN 4776.00

Износ
Во продавницата.

Помалку Thanb RGreater Than Less Than Br Greater Than A нов репер за водоотпорен drones Less Thanb RGreater Than Less Thanb RGreater Than All-нова IP67 seawater-доказ body Less Thanb RGreater Than Splash Drone 4 е дизајниран да ги има најдобрите ленти технологијата во индустријата.IP67 seawater доказ тело.Тешки, цврсти трупот на е направена од индустриски одделение ABS.Можете дури и може да се фрли во вода и исплакнете го собраните песок.Секој Splash Drone 4 е фабрички запечатени да најмала детали и воздушниот притисок тестирани за нашите ексклузивни 100% водоотпорни гаранција.На водоотпорен мотори и внатрешни електроника се исто така обложени со корозија-отпорни слој додавање на дополнителен слој на заштита во текот на веќе вкупно водоотпорен дизајн. 5км слика трансмисија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите