.

.

Tetra WaterClarifier Третман Решение за Слатководни Аквариуми

Tetra WaterClarifier Третман Решение за Слатководни Аквариуми

DEN 158.16

Износ
Во продавницата.

Tetra Easy Strips направи редовно тестирање на вода бриз.Овој лесен-за-користење формула безбедно да се населува минута честички и на дожд водата предизвикани од overfeeding, песок прашина и други честички.Tetra Поставува Бар високо во Вода Грижа и Одржување Treatments Tetra поставува бар високо во вода нега, третман и одржување со четири-чекор, колор-кодирани систем.УПОТРЕБА 1 лажичка третира 10 литри вода.Користете Easy Balance неделно да се задржи вашата вода хемија избалансиран.Алги прашања?Имајте на проверете со Algae Control течни или Нема Повеќе Алги таблети.Вклучени Компонентите : Тетра Вода Clarifier (8.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите