.

.

Kesoto 10 Парчиња Облека Рек Големина Dividers Круг Закачалки Dividers, Бебе Плакарот Големина Dividers (10 Парчиња, Празен) - Сива

Kesoto 10 Парчиња Облека Рек Големина Dividers Круг Закачалки Dividers, Бебе Плакарот Големина Dividers (10

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Умен Колокација : Одржите вашиот плакар во добра состојба, да ви помогне да го организирате вашиот плакар tidily.Премиум Материјал : Трајни, дебели и цврсти, со рамни на двете страни, лесно да се напише и да го инсталирате.Празно Dividers : пишувам ништо од себе, како што се боја, Големина, Возраст, Облека категории и така натаму.Вредност Пакување : 10 парчиња во еден пакет, што е доволно за вас потреби.Уникатен Шарени : 11 Бои, дизајн, 10 Парчиња на секоја црвена, портокалова, жолта, зелена, небото сино, виолетова, темно сина, сива, розова, црна, бела.Опис : - Единствен Шарени : 11 Бои, дизајн, 10 Парчиња на секоја црвена, портокалова, жолта, зелена, небото сино, виолетова, темно сина, сива, розова, црна, бела. - Вредност Пакување : 10 парчиња во еден пакет, што е доволно за вас потреби. - Празно Dividers : пишувам ништо од себе, како што се боја, Големина, Возраст, Облека категории и така натаму. - Премија Материјал : Трајни, дебели и цврсти, со рамни на двете страни, лесно да се напише и да го инсталирате. - Умен Колокација : Одржите вашиот плакар во добра состојба, да ви помогне да го организирате вашиот плакар tidily.Спецификација : - Материјал : Пластика - Боја : Како на сликата прикажана - Надворешниот дијаметар 9cm/3.54 инчен - Внатрешен дијаметар 3.5 cm/1.38 inch Package Вклучува : 10 Парчиња Облека Рек Големина Dividers.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите