.

.

Стакло Пумпа Шишиња, RUCKAE 16 Унца 8 Постави Јасни Пумпа Шише за Сапун Фармацевт, Празни Пумпа Шише за Шампон, Телото се Мијат, Рака Сапун, Лосион и повеќе

Стакло Пумпа Шишиња, RUCKAE 16 Унца 8 Постави Јасни Пумпа Шише за Сапун Фармацевт, Празни Пумпа Шише за Шампон,

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Safe : Нашата чисто стакло пумпа шишиња се направени на безбедна храна-одделение, BPA и да ДОВЕДЕ слободни стакло.Широко се Користи : Неограничен користи вклучуваат чување на вашиот сопствен течен сапун, лосион, етерични масла и други DIY нафта мешавина.Lockable Пумпа : RUCAKE 8 pack 16oz стакло пумпа шишиња доаѓаат со 8 lockable пумпи, 1 инка, 8 етикети и 1 марк пен.Пумпи може да се заклучи од обратна ротација, кои се одлични за транспорт или складирање.Обновливи : Нашата стакло пумпа шишиња се обновливи и лесно.Тоа може да ви помогне да се намали користењето на пластични, потоа намалување на емисиите на јаглерод и заштита на нашата животна средина.Гаранција : Ние сме навистина се убедени со стакло пумпа шишиња кој ќе биде најдобар избор,посигурни и безбедно.Ние се обезбеди највисок квалитет на производи и најдобра услуга на клиентите.Ако не сте задоволни со тоа ,ве молиме да бидат слободни да контакт со 30 дена. 8 Pack 16 Унца стакло пумпа шишиња; 8pcs етикети; 1 инка; 1 марк пен.RUCKAE чисто стакло пумпа шишиња се направени на безбедна храна-одделение, BPA и да ДОВЕДЕ слободни стакло.Стаклени шишиња се цврсти, со користите подолго време и убава 8pcs етикети; 1 инка; 1 марк pen RUCKAE чисто стакло пумпа шишиња се направени на безбедна храна-одделение, BPA и да ДОВЕДЕ слободни стакло.Стаклени шишиња се цврсти, со користите подолго време и убави и чисти изглед.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите