.

.

Cngstar Мини Метал Круг Чај, Шеќер, Кафе Tins Складирање Канистри Запечатени Контејнери со Херметички Капаци за Зачин Грав,Црна

Cngstar Мини Метал Круг Чај, Шеќер, Кафе Tins Складирање Канистри Запечатени Контејнери со Херметички Капаци

DEN 1440.00

Износ
Во продавницата.

Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Димензии : дијаметар од околу 4.5 цм, висина за 7cm, грешка за 1cm.Тоа е кујна храна контејнер за складирање,може да се стави некои слатки на мали чај.Затворете го капакот, бидете сигурни дека вашиот објект нема да излегуваат во јавноста кога ќе патуваат со него или mail пораки до вашите пријатели.Производот е добро затворени и нема да предизвика загадување кога складирање чај или кафе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите