.

.

NOYAFA НУ-5330C 2021 Нова Генерација на Дигитални Multimeter на сличен легален начин RMS AC DC NCV Транзистори Capacitor Температура Напон Smart Метар

NOYAFA НУ-5330C 2021 Нова Генерација на Дигитални Multimeter на сличен легален начин RMS AC DC NCV Транзистори

DEN 961.92

Износ
Во продавницата.

Донесува голем екран LCD дисплеј и поттик за напојување.на сличен легален начин Важност Мерење : фреквенција одговор 50 Hz-1k Hz Текст отпорност : 10 MΩ Вредност : автоматски се префрла помеѓу 6 V/60 V/600 V/1000 V Белешки : Пакетот Вклучува : (Батеријата Вклучена) 1*прирачник 1*сертификат 1*кутија 1*тест води 2* AAA1.Синхрони прикаже голем екран интуитивен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите