.

.

Fiberglass Помине Заврши Нокти Свила Заврши Силна Помине Заштитник за УВ Гел за на доградба на Акрилни Нокти Само Лепило Fiberglass & Свила Заврши Помине Уметност Алатка Yiitay (

Fiberglass Помине Заврши Нокти Свила Заврши Силна Помине Заштитник за УВ Гел за на доградба на Акрилни Нокти

DEN 93.12

Износ
Во продавницата.

Ноктите се заврши се изработени од свила што го прави повеќе удобно и помек од нормално помине заврши.Ноктите се заврши е леплив и не треба да се применува со лепило или друг материјал,заштеда на вашето драгоцено време.Совршен за поправка скршени или оштетени ноктите совети, да ја зајакнат вашите нокти.Ноктите се заврши е чист ,без штета за вашите нокти и може да се користи безбедно.Се користи пред не-отстранлив УВ гел & доградба на акрилни нокти.Опис : 1.Ноктите се заврши се изработени од свила што го прави повеќе удобно и помек од нормално помине заврши. 2.Ноктите се заврши е леплив и не треба да се применува со лепило или друг материјал,заштеда на вашето драгоцено време. 3.Совршен за поправка скршени или оштетени ноктите совети, да ја зајакнат вашите нокти. 4.Ноктите се заврши е чист ,без штета за вашите нокти и може да се користи безбедно. 5.Се користи пред не-отстранлив УВ гел & доградба на акрилни нокти.Спецификации : Тип : Помине уметност алатка Земја/Регион на Производство : Кина Материјали : Свила, Крпа Wdth : 3cm/1.18" Должина : 100cm/39.37" Тип Кожа : Сите типови на кожа Големина Тип : Полна големина Пакет Големина : 5*3*3cm/1.97*1.18*1.18" Пакет се вклучени : 1 x Помине Свила Заврши.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите