.

.

Hisense 40H5500F 40 Инчи H55 Серија FHD Full HD Паметен Андроид ТВ со DTS-Студио, Звучни Пакет со Премиум 2 Година Продолжена Заштита План

Hisense 40H5500F 40 Инчи H55 Серија FHD Full HD Паметен Андроид ТВ со DTS-Студио, Звучни Пакет со Премиум 2

DEN 6239.76

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Hisense 40 Инчи H55 Серија FHD Full HD Паметен Андроид ТВ со DTS-Студио, Звучни 40 H5500 F (2021).Full HD Андроид ТВ FHD Резолуција DTS Студио Движење го Оценувате 120 Говорни Далечински Google Асистент Вграден во.ВО КУТИЈА : Hisense 40 Инчи H55 Серија FHD Full HD Паметен Андроид ТВ со DTS-Студио, Звучни 40 H5500 F Глас Далечинскиот управувач на ТВ Стојат Моќ Кабел Quick Start Водич Прирачник за Корисникот Hisense САД Овластени Гаранција.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Hisense 40 Инчи H55 Серија FHD Full HD Паметен Андроид ТВ со DTS-Студио, Звучни 2 Година Случајно Телевизија Продолжена Гаранција под $250. На H55 Серија Full HD Smart TV е на забава мора да имаат карактеристики на Android Оперативниот Систем (ОС) со Google Асистент built-in, така што можете да пребарувате за филмови и контрола на светла без да го напуштате вашиот кауч.Други детали вклучуваат DTS Звук Студио за чист аудио и Bluetooth конективност, за да стримувате музика преку слушалки без гужва на жици.Големината на екранот, исто така, го прави идеален за помали соби—и буџети.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите