.

.

БРАНИ INDUST 6 Инчен Еден Ред LED Светло Бар 1 Пар, 1,680 LM 90° Поплава Зрак Работа Light Off Road Возење Светлина Бар LED Pod IP67 Водоотпорен DC 12V 24V за SUV АТВ UTV Пикап Камион

БРАНИ INDUST 6 Инчен Еден Ред LED Светло Бар 1 Пар, 1,680 LM 90° Поплава Зрак Работа Light Off Road Возење

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Супер Луминозноста : Со КРИ внатре, овие 6" LED светло барови со Брани Indust се конструирани да се достави супер-умешен 1,680 LM (по пар) со подобро осветлување перформанси (6,000 К).Надгради Оптика : криви рефлектор првенство е дизајниран за да целосно да се соберат повеќе светлина од Led диодите и испорача повеќе контролирани греди (90° поплава зрак) за да се обезбеди вашата визија во темница.Трајни Изградба : Изработени од алуминиумски домување со 'рѓа отпорни слој, алуминиум монтажа голема заграда и зајакната PC леќа, овие 6" LED светло барови се, исто така, запечатени со IP-67 оценка за да се обезбеди сите временски стабилност.Оптимизиран Дизајн : кола да се заштитат од над сегашната/напон, внатрешни отпорник спречува трепка, електромагнетна радијација, и надгради алуминиум топлина тоне функција побрзо топлина дисипација.Долговечноста & Сестраност : Овие LED светла, изграден со очекуваниот оперативен време на 50.000 часа и може да се користи како работат светлина или обратна светлина, се идеални за 4x4, Џип, АТВ, UTV,камион, брод и harvester и погоден за offroading, кампување, риболов и сл.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите