.

.

GUAngqi Метал Кујна Складирање Канистер Мини Може за Складирање Чај, Кафе, Шеќер,Црвено

GUAngqi Метал Кујна Складирање Канистер Мини Може за Складирање Чај, Кафе, Шеќер,Црвено

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Тоа не заземаат многу простор во торба, и чај остава нема да бидат расфрлани.Високо-квалитетен производ, многу погодна како компактен сад за чај, кафе, чај кеси и друга храна, или како подарок кутија.Нерѓосувачки челик херметички резервоарот спречува деформација на сад и е лесно да се чисти.Прекрасна храна чување на резервоар кој може да се одржи чај, кафе, бонбони, чоколадо, шеќерот, зачините.Нерѓосувачки челик запечатен резервоар обезбедува запечатен средина внатре за да се обезбеди сувост и свежината на зачувани ставки.Опис : Item боја : Како Picture Item Материјал : не ' Рѓосувачки steel Item големина : Единица Мерка(Инчи) : дијаметар е за 1.77 инчи, на висина е околу 2.76 инчен, грешка е за 0.39 inch Feature : Тегли се одличен начин за чување на шеќер, кафе, чај, монети, чепкалки за заби, итн.Тоа може да ви помогне да се направи работите изгледаат организиран и уреден, и тоа исто така е совршен за чување на леќата, брашно, кафе, грав, ореви, чај, сол, шеќер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите